Tunniplaan

Tunniplaanis võib ette tulla muudatusi seoses koolide tunniplaanide muutmisega.

Kellaaeg Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8:00          
13:00      13.45-14.45
Kitarristuudio Muraste Koolis 1.grupp
Toimub klassis 212 (1b) Grupp on täis!

   
14:00  14.00-15.00
Lauatennis Tabasalus 1. grupp
Toimub squashisaalis

14.35-15.35
Spordiring Tabasalus
1.-5. klass

Toimub sulgpallisaalis, sügishooajal õues

14.45-15.30
Laulustuudio 5.-8.klass
TÜG peamaja muusikaklassis 112

14.45-15.45
DanceMix 1.-3. klass
Toimub idamaises saalis.
   14.15-16.00
Keraamikaring algajatele
Toimub Tabasalu Noortekeskuses

14.30-16.00
Mõttemängud
Toimub TÜG algklasside maja III korrus (2d klassis)

14.30-15.30
Show hip-hop
1.-4. klass
Toimub sulgpallisaalis

14.35-15.35
Spordiring Tabasalus 1.-5.klass
Toimub pallisaalis, sügishooajal õues

14.45-15.30
Laulustuudio 5.- 8.klass
Toimub TÜG peamaja muusikaklassis 112

14.45-15.45
Kitarristuudio Muraste Koolis 2.grupp
Toimub klassis 212 (1b) Grupp on täis!

 14.00-15.00
Lauatennis 1. grupp
Toimub squashisaalis

14.00-15.00
Kunstiring Harkujärvel
Toimub Harkujärve Põhikoolis

14.30-15.30
DanceMix 1.-3. klass
Toimub idamaises saalis.
 14.30-15.30
Show hip-hop 1.-4. klass
Toimub sulgpallisaalis

14.00-15.00
Kunstiring Harkujärvel
Toimub Harkujärve Põhikoolis

15:00  15.00-16.00
Kitarristuudio Tabasalus 1.grupp (1.-3. klass)
Toimub TÜG peamajas
Ruumis 028 Grupp on täis!

15.00-16.00
Lauatennis Tabasalus 2. grupp
Toimub squashisaalis

15.00-16.00
Näitering
4.-9. klass

Toimub TÜG aulas

15.15-16.00
Malering Tabasalus
Toimub TÜG algklasside majas 2. korrusel klassis 215 (4a)

15.30-16.15
Laulustuudio 1.-4.klass
TÜG peamaja muusikaklassis 112

15.30-18.30
Eelkool Muraste Koolis
Toimub Muraste Koolis klass 116
Grupp on täis!

 15.00-18.00
Eelkool Tabasalu Ühisgümnaasiumis
Toimub TÜG algklasside maja klassis 113

15.00-16.00
Sulgpall algajatele
Toimub pallisaalis

15.00-16.30
Laste kokakool 1.-4.klass
Toimub TÜG kodundusklassis 118, kaks korda kuus Grupp on täis!

15.40-16.40
Spordiring Harkujärvel
1.-5. klass

Toimub Harkujärve Spordihoones al 3. okt

 15.00-16.30
Meisterdajate klubi 1.-3. klass
Toimub TÜG alglasside majas 1. korrus klass 111 (2c)

15.00-16.00
Show hip-hop
5.-9. klass
Toimub sulgpallisaalis

15.00-16.00
Lauatennis Harkujärvel 1. grupp
Toimub Harkujärve Spordihoones

15.30-16.15
Laulustuudio 1.- 4.klass
Toimub TÜG peamaja muusikaklassis 112

15.30-16.15
Malering Muraste Koolis
Toimub Muraste Koolis, klassis 114 (1A) Grupp on täis!

15.00-16.30
Laste kokakool 3.-6.klass
Toimub TÜG kodundusklassis 118

15.45-16.45
Kitarristuudio Muraste Koolis 3.grupp
Toimub klassis 212 (1b) Grupp on täis!

 15.00-16.00
Lauatennis 2. grupp
Toimub squashisaalis

15.00-16.00
Sulgpall algajatele
Toimub sulgpallisaalis

15.00-16.00
Näitering
4.-9. klass

Toimub TÜG aulas

15.00-18.00
Eelkool Tabasalu Ühisgümnaasiumis
Toimub ruumis 113

15.00-15.45
Minu Ring Rannamõisa lasteaias 4.-5.aastastele
Toimub Rannamõisa lasteaias

15.30-17.00
DanceMix 4.-6. klass
Toimub idamaises saalis
 15.00-16.00
Spordiring Harkujärvel
1.-5. klass

Toimub Harkujärve Spordihoones alates 3. okt

15.00-16.30
Saalihoki 6.-9. klassile.
Alates 13.oktoobrist, treener Martin Öövel.
Toimub Tabasalu spordikompleksi pallisaalis.

15.30-16.30
Show hip-hop 5.-9. klass
Toimub sulgpallisaalis

16:00  16.00-17.00
Hüpitshüplemine
Toimub sulgpallisaalis

16.00-17.00
Karate (Shukokai karate)
Toimub idamaises saalis
Grupp on täis!

16.00-17.00
Kitarristuudio Tabasalus 2.grupp
Toimub TÜG peamaja klassis 022
Grupp on täis!
 16.00-17.00
Sulgpall
edasijõudnutele

Toimub pallisaalis

16.00-17.00
Trampoliiningu
sügiskursus

Toimub sulgpallisaalis Grupp on täis!

16.00-17.30
Robootika-ja programmeerimisring 1.-4.kl
Toimub TÜGi arvutiklassis 333 Grupp on täis!

 16.00-17.00
Lauatennis Harkujärvel 2. grupp
Toimub Harkujärve Spordihoones

16.00-17.00
Karate (Shukokai karate)
Toimub idamaises saalis Grupp on täis!

16.00-17.45
Keraamikaring edasijõudnutele
Toimub Tabasalu Noortekeskuses

16.00-17.30
Robootika-ja programmeerimisring 1.-4.klass
Toimub TÜGi arvutiklassis 333 Grupp on täis!

 16.00-16.45
Minu Ring Rannamõisa lasteaias 6.-7. aastastele
Toimub Rannamõisa lasteaias

16.00-17.00
Sulgpall edasijõudnutele
Toimub sulgpallisaalis

16.15-17.45
Programmeerimine edasijõudnutele
Toimub TÜGi arvutiklassis 333

16.30-17.00
Robootikaring Teelahkme lasteaias
Toimub Teelahkme lasteaias

 
17:00  17.00-18.00
Kitarristuudio Tabasalus 3.grupp
Toimub TÜG peamaja klassis 022
Grupp on täis!

17.00-18.00
Lauatennis Harkujärvel 1. grupp
Toimub Harkujärve Spordihoones
   17.00-18.00
Prantsuse keel täiskasvanutele
Toimub TÜG klassis 020

17.30-19.00
Robootika-ja programmeerimisring al. 5. kl.
Toimub TÜGi arvutiklassis 333

 17.00-18.00
Prantsuse keel algajatele lastele 2.-5.klass
Toimub TÜG klassis 020

 17.00-19.00
Matkaring
Matkad toimuvad üks kord kuus.
Info ja kuupäevad ringi kirjelduses. Järgmine matk 6.oktoober!
18:00  18.00-19.00
Lauatennis Harkujärvel 2. grupp
Toimub Harkujärve Spordihoones

18.00-19.00
Prantsuse keel täiskasvanutele
Toimub TÜG peamaja klassis 020

18.00-19.00
Kitarristuudio Tabasalus 4.grupp
Toimub TÜG peamaja klassis 022
Grupp on täis!
   18.00-19.30
Kabering
Toimub TÜG peamaja klassis 022

18.00-19.00
Prantsuse keel täiskasvanutele
Toimub TÜG klassis 020

   
19:00